Czytelnicy komentują

  • Dorota Nieskalana on Środki pobudzające Moim zdaniem szkoda zdrowia na takie środki pobudzające. Lepiej jest się dobrze wyspać, zacząć się dobrze odżywiać i uprawiać jakieś sporty. Nie trzeba faszerować się żadnymi lekami :) Ale kto co lubi. Na sen, owszem można brać jeżeli ktoś ma na praw (25/02/2015 at 8:08 PM)

Medycyna

Sprawdź

Medice cura te ipsum

Mózg

Grzecznościowe pochlebstwo w stosunku do pacjenta, któremu udało się zamknąć okno, przed godziną nie chcące się otworzyć, kuracjusza, który opracował własny system planowania zabiegów itd.

Natomiast przy mniejszej wagi odkryciach i wynalazkach już mózgiem nie szafujemy, chyba że chodzi nam o skrytykowanie kogoś, kto robiąc użytek z języka (patrz: „Język”) nie wpadł jeszcze na to, że powinien kierować nim mózg.

Estrada w centrum uzdrowiska, przed którą siedzimy na ławkach i – zgodnie z zaleceniem lekarza – popijamy powoli przepisany nam „zdrój”, słuchając walców Waldteufla lub utworu „Młyn w lesie” w wykonaniu miejscowej orkiestry. Jeśli zabiegi mamy tak rozłożone, że możemy trafić na godziny koncertów, muszla koncertowa daje nam najbogatszy przegląd możliwości towarzyskich w aktualnym turnusie. Dodatkową zaletą muszli jest również to, że w wypadku, gdy działanie pitnej wody mineralnej jest natychmiastowe, w sposób zupełnie naturalny możemy przerwać na chwilę nawet świetnie zapowiadającą się znajomość i w czasie kiedy sympatia zachwyca się muzyką, możemy zlikwidować pożądane, zdaniem lekarza, następstwa picia wody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *