Czytelnicy komentują

  • Dorota Nieskalana on Środki pobudzające Moim zdaniem szkoda zdrowia na takie środki pobudzające. Lepiej jest się dobrze wyspać, zacząć się dobrze odżywiać i uprawiać jakieś sporty. Nie trzeba faszerować się żadnymi lekami :) Ale kto co lubi. Na sen, owszem można brać jeżeli ktoś ma na praw (25/02/2015 at 8:08 PM)

Sprawdź

Medycyna

Sprawdź

Środki pobudzające

W odróżnieniu od środków nasennych, których używamy w zasadzie tylko wieczorem, środków pobudzającyh potrzeba nam praktycznie niemalże przez cały dzień, kiedy, w odróżnieniu od nocy, trudności z zaśnięciem nie mamy. Nie reagując już zupełnie ani na kawę, ani na herbatę, odwołujemy się do środków naturalnych. Należą do nich na przykład:

A Urzędnik stanu cywilnego za trzecim razem. Środek pobudzający dla mężczyzny, który już dwukrotnie przespał małżeństwo, na skutek czego za pierwszym razem żona opuściła go po miesiącu z kochankiem, a za drugim razem po trzech miesiącach sama. Budzi się więc, kiedy słyszy pytanie, i odpowiada wyraźnie: „Nie”.

A Szef, Pobudza pod warunkiem, że zostanie zażyty w sposób optymalny. Polega to na tym, aby w krótkiej przerwie między naradą, na której szef został oceniony przez przełożonych, i naradą, na której zostanie oceniony przez podwładnych, napatoczyć się mu ze sprawą, jakiej nie tylko nie będzie potrafił rozstrzygnąć, ale nawet przesądzić, który z jego głównych specjalistów powinien coś o niej wiedzieć. Tak zażyty szef może nas pobudzić w sposób, który odbierze nam sen nawet na dwa dni. Gdyby jednak szef nie wypalił, to niewykluczone, że po

Jedna odpowiedź na „Środki pobudzające

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *