Czytelnicy komentują

  • Dorota Nieskalana on Środki pobudzające Moim zdaniem szkoda zdrowia na takie środki pobudzające. Lepiej jest się dobrze wyspać, zacząć się dobrze odżywiać i uprawiać jakieś sporty. Nie trzeba faszerować się żadnymi lekami :) Ale kto co lubi. Na sen, owszem można brać jeżeli ktoś ma na praw (25/02/2015 at 8:08 PM)

Medycyna

Sprawdź

Kobiety wymagają intensywnej stymulacji seksualnej

Wyraźny wpływ na stopień satysfakcji płynącej z życia seksualnego (a więc i na zdolność do orgazmu) wywiera przygotowanie kobiety pieszczotami do mającego się odbyć pierwszego stosunku płciowego oraz liczba partnerów seksualnych. Kobiety, które były przygotowane do stosunku przez pieszczoty bezpośrednio przed pierwszym stosunkiem, mają istotnie wyższy stopień satysfakcji ze współżycia seksualnego w późniejszym okresie życia aniżeli kobiety, u których pierwszy stosunek nie był poprzedzony grą miłosną. Wyższy stopień satysfakcji seksualnej można było stwierdzić u kobiet, które miały kilku lub więcej partnerów młodzieńczych pieszczot, niż u tych, które miały tylko jednego lub dwóch partnerów. O wyższym stopniu osiągania satysfakcji seksualnej informowały również kobiety, które darzyły głębszym uczuciem kolejno dwóch lub więcej mężczyzn, niż te, które były zaangażowane uczuciowo tylko w stosunku do jednego mężczyzny. Wreszcie wyższy stopień satysfakcji seksualnej w okresie dojrzałości osiągały kobiety, które miały więcej niż jednego partnera seksualnego przed ślubem, niż te, które współżyły seksualnie wyłącznie z jednym partnerem. Zapewne miały one większe możliwości nauczenia się adekwatnych reakcji na bodźce seksualne.

Ogólnie mówiąc, kobiety wymagają intensywnej stymulacji, aby mogły osiągnąć orgazm. Emocjonalne przeżycia mają dla nich o wiele większe znaczenie niż szczególne praktyki lub pozycje. Zasadniczo organizm kobiety nie jest mniej zdolny do reakcji seksualnych niż mężczyzny. W czasie masturbacji kobieta nie wymaga dłuższego czasu niż mężczyzna, aby osiągnąć orgazm, a więc aparat seksualny jako taki u obu płci posiada jednakową zdolność reakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *