Czytelnicy komentują

  • Dorota Nieskalana on Środki pobudzające Moim zdaniem szkoda zdrowia na takie środki pobudzające. Lepiej jest się dobrze wyspać, zacząć się dobrze odżywiać i uprawiać jakieś sporty. Nie trzeba faszerować się żadnymi lekami :) Ale kto co lubi. Na sen, owszem można brać jeżeli ktoś ma na praw (25/02/2015 at 8:08 PM)

Medycyna

Sprawdź

Przeciętny czas trwania erekcji

U pykników dochodziło w ciągu nocy także do 5 erekcji, które trwały 102,4 minut. „Przeciętny” moment pojawiania się i czas trwania erekcji nie różniły się w znaczny sposób od ogólnej przeciętnej, podobny był również przebieg erekcji (okresowy, aperiodyczny, nieregularny).

Jeżeli porównamy wyniki badań erekcji w czasie snu u poszczególnych typów konstytucjonalnych okazuje się, że budowa ciała wywiera pewien wpływ na siłę erekcji. Najsilniejsze erekcje występują u mężczyzn o typie konstytucjonalnym atletycznym, po nich uplasowali się pyknicy, a na końcu osoby badane o leptosomatycznej budowie ciała. Powyższe różnice (siły erekcji w zależności od typu konstytucjonalnego) nie zawsze wywierają decydujący wpływ na przebieg erekcji – ujawniają jedynie określonego rodzaju tendencje. Cechy układu wegetatywnego wywierają na erekcje o wiele silniejszy wpływ aniżeli określona konstytucjonalnie budowa ciała. Przy współwystępowaniu atletycznej budowy ciała oraz bradykardii erekcje w trakcie snu będą silniejsze i dłuższe. Przy współistnieniu konstytucji leptosomatycznej i tachy- kardii (jako cechy układu wegetatywnego) erekcje w czasie snu będą słabsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *